Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chyby ve filmu Harry Potter a Kámen Mudrců

28. 9. 2007

1.) [logické chyby] Když Hagrid přijede pro Harryho do chatrče, tak zapálí oheň bez toho, aby cokoliv řekl. Ale pokud vím, tak čarovat bez použití verbální čarovné formulky se učí v 6.ročníku. A Hagrida přece vyhodili předtím, než měl možnost se to naučit.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -26 / Hlasovalo: 104

Vloženo: 18.7.2007 (před 72 dny)
Zaslal(a): baby sam

2.) [logické chyby] Když jsou na začátku filmu v té chýši a Hagrid ohne Drusleovi brokovnici, nemohl přece vystřelit do toho stropu, zbraň by mu vybuchla v ruce.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 29 / Hlasovalo: 111

Vloženo: 3.6.2007 (před 117 dny)
Zaslal(a): hrdw

3.) [logické chyby] Při famfrpálu, když má Flint poprvé míč a letí s ním k Nebelvírské bráně, se mu snaží Harry vzít míč. Jenže Harry je chytač a nic kromě Zlatonky by ho nemělo zajímat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -78 / Hlasovalo: 150

Vloženo: 13.4.2007 (před 168 dny)
Zaslal(a): Gabriela Šebelová

4.) [logické chyby] Když poprvé přijde Hermiona za Harrym a Ronem do kupé ve vlaku, Harry má rozbité brýle a Hermiona mu je mávnutím hůlky spraví. Ale co výnos o omezení kouzel nezletilých kouzelníků, zákaz kouzlení mimo školu? Nebo snad oculus reparo není kouzlo?

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 25 / Hlasovalo: 183

Vloženo: 11.3.2007 (před 200 dny)
Zaslal(a): lokyna

5.) [posloupnost] Nebelvír hraje zápas proti Zmijozelu. Když Harry vyrovná svůj svislý let a natahuje se pro zlatonku, můžete si všimnout, že se až nebezpečně přibližuje k brankovým obručím před sebou. V dalším záběru jsou, ale obruče zase bezpečně vzdáleny od Harryho.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 65 / Hlasovalo: 117

Vloženo: 11.2.2007 (před 228 dny)
Zaslal(a): Štěpán Zítek

6.) [ostatní] Ve scéně, kdy Harry chytne pamatováčka, vykukuje profesorka McGonagallová z vysokého okna budovy. Během pár vteřin, kdy se Harry vrátí, už si to k němu mašíruje po trávě. Fajn, jenže to by nemohla stihnout. A pokud se někdo ohledně této chyby chce odvolat na přemisťování, to se v Bradavicích používat nedá.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 78 / Hlasovalo: 192

Vloženo: 12.1.2007 (před 258 dny)
Zaslal(a): Ondřej Soukup

7.) [logické chyby] Když Dursley vrtá prkno na dveře, aby Harry nedostával dopisy, je vidět, že vrtá hluboko, avšak když prkno vyrazí dopisy není na dveřích vidět žádnou díru.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 56 / Hlasovalo: 154

Vloženo: 23.12.2006 (před 278 dny)
Zaslal(a): gugibug

8.) [posloupnost] Když utíkají před paní Norisovou (školníkova kočka), tak Hermiona otevírá dveře a vytáhne čerodějnickou hůlku pravou rukou, ale v dalším záběru ji drží levou.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -30 / Hlasovalo: 147

Vloženo: 19.12.2006 (před 282 dny)
Zaslal(a): marcel

9.) [posloupnost] Když jde "trio" a Malfoy s Hagridem do Zapovězeného lesa, tak jim Hagrid říká, kdo s kým půjde a jde mu jasně pára od pusy (ze zimy). V jakýchkoliv následujících záběrech nejde Hagridovi ani komukoliv pára od pusy!

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 0 / Hlasovalo: 174

Vloženo: 20.11.2006 (před 311 dny)
Zaslal(a): harvester

10.) [ostatní] Ve filmu Harry Potter a kámen mudrců dává Brumbál Harryho Dursleyům před práh jejich domu v zavinovačce jako malé miminko. Ale v díle Harry Potter a tajemná komnata, když ukazují jak Voldemort zabíjí Harryho mamku, tak už tam sedí v postýlce o dost větší. A k Dursleyům přišel až pak a byl najednou malinký.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 219 / Hlasovalo: 315

Vloženo: 17.9.2006 (před 376 dny)
Zaslal(a): Lucie Růžková

11.) [posloupnost] Když je Harry poprvé na hodině lektvarů, tak moc nedává pozor a něco si píše na pergamen. Je to text napsaný malými písmeny, který zabírá sotva půl stránky. Pak je ale pohled na Harryho zepředu a před sebou má pergamen, který je celý popsaný textem. Písmena v textu jsou daleko větší než ty, co psal předtím.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 80 / Hlasovalo: 218

Vloženo: 3.9.2006 (před 390 dny)
Zaslal(a): shapperd

12.) [posloupnost] Poté co si Harry vyzkouší druhou hůlku, odloží ji před knihu podél první hůlky. Prázdnou schránku od této druhé hůlky vrátil majitel krámku zpět do regálu, vedle knihy stále leží schránka od první hůlky (s fialovým polstrováním). Poté, co si Harry vybere třetí hůlku, leží před knihou opět jen jedna hůlka a zmizela i schránka od první hůlky, přitom majitel krámku neměl evidentně čas nic z toho uklidit.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 29 / Hlasovalo: 189

Vloženo: 29.8.2006 (před 395 dny)
Zaslal(a): kaje

13.) [logické chyby] Když jede Harry a Ron v kupé, přijde k nim Hermiona a řekne jim, ať si obléknou hábity, protože budou brzy vystupovat. Jenže když jim to řekne, je venku za okny světlo a když přijedou do Bradavic, tak je venku tma.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 83 / Hlasovalo: 263

Vloženo: 25.8.2006 (před 399 dny)
Zaslal(a): Packa

14.) [logické chyby] Když se rodina Dursleyových vrací ze ZOO, tak strýc Vernon zavře Harryho do přístěnku. Na dveřích přístěnku jsou otvory (je to zlaté, něco jako malé okýnko). Strýc Vernon řekne Harrymu, že kouzla neexistujou a potom přibouchne okýnko a do okna pak nejde světlo. Čím to asi strýc Vernon mohl přibouchnout, když z druhé strany je jasně vidět, že tam žádné dvířka na zveření okýnka nejsou?

Poznámka: Vyjádření uživatele kaje: S největší pravděpodobností se jedná o dvojitý mosazný plech s otvory - jedna část je pevně vsazena do dveří, druhá je posuvná - k tomu slouží ten mosazný výstupek na mřížce-pak stačí jen posunout mřížku do strany a otvory se zakryjí.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -106 / Hlasovalo: 274

Změněno: 25.8.2006 (před 399 dny)
Vloženo: 9.8.2006 (před 415 dny)
Zaslal(a): merissa

15.) [posloupnost] Profesor Quirrell vběhne do Velké síně a začne křičet, že troll je ve sklepení a pak omdlí. O scénu později ale leží jinak, než když omdlel. Dobře to jde vidět na jeho nohou.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 88 / Hlasovalo: 204

Vloženo: 14.8.2006 (před 410 dny)
Zaslal(a): Mitia

16.) [posloupnost] Ve scéně, kdy Dudley ztratí rovnováhu a spadle do hadova terária, všimněte si, že pozice jeho vlasů se pořád mění. Dobře to jde poznat na jeho mokré ofině.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -3 / Hlasovalo: 191

Vloženo: 14.8.2006 (před 410 dny)
Zaslal(a): Mitia

17.) [úmyslné chyby] Ve scéně kdy Oliver Wood (kapitán Nebelvírského famfrpálového mužstva) vypouští míče, aby je předvedl Harrymu, tak vypustí Zlatonku a Harry se na ni užasle dívá, Wood hledí úplně jinam jako by ji nemohl najít a až po chvíli se kouká správně...že by ji neviděl, i když mu lítá před nosem?

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -88 / Hlasovalo: 300

Vloženo: 3.8.2006 (před 421 dny)
Zaslal(a): gabcza

18.) [ostatní] když se Harry na konci filmu dívá do zrcadla, kde stojí Quirrel, tak se do toho zrcadla dívají oba. Ale když se tam Harry dívá s Ronem, ani jeden tam nic nevidí, přitom Harry tam uviděl kámen mudrců.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -137 / Hlasovalo: 305

Vloženo: 3.8.2006 (před 421 dny)
Zaslal(a): tobolova

19.) [logické chyby] Když Brumbál přinese Harryho Pottera k Dursleyovým, všimněte si auta před domem. Když byl Harrymu rok, tak taková auta se ještě nevyráběla, po 10 letech tam stojí to samé.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 171 / Hlasovalo: 283

Vloženo: 22.7.2006 (před 433 dny)
Zaslal(a): Dana

20.) [logické chyby] Když Harry, Ron a Hermiona najdou Chloupka a ten je málem sežeře, tak je tam střih a vcházejí portrétem Buclaté dámy do Nebelvírské společenské místnosti. Jdou však po stejných schodech k ložnicím. Percy jim však na začátku filmu vysvětluje, že každý (dívky a chlapci) mají ložnice na jiné straně a tudíž není možné, aby spolu chodili po jedněch schodech.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 45 / Hlasovalo: 325

Vloženo: 16.6.2006 (před 469 dny)
Zaslal(a): Zuzlik

21.) [chyby v animaci/efektech] Ve scéně, kdy se Hermiona schová pod umyvadlo před Trollem, tak ten Troll umyvadla rozbije kyjem, ale v další scéně jsou umyvadla zase vcelku a jako by se nic nestalo.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 218 / Hlasovalo: 354

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): Kacius

22.) [posloupnost] Při prvotní scéně profesor Brumbál zhasíná zhasínadlem pouliční lampy. Jak ho kamera zabírá z dálky je vidět, že zbývají zhasnout ještě 3 lampy. On však dalším záběru zhasne jen 2 a ta třetí jako by se ztratila.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -60 / Hlasovalo: 302

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): blablabla

23.) [logické chyby] Když naše trojice miří k Hagridovy, řiká jim Harry, že si Hagrid moc přál draka, že mu to řekl když se poprve setkali. Ale Hagrid o dracích vůbec nemluvil!

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -217 / Hlasovalo: 495

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): klara

24.) [ostatní] V tomto díle je vchod do nebelvírské místnosti v nějaké chodbě. Ve třetím díle je vchod uprostřed pohyblivých schodišť. Že by se Nebelvírská místnost rok co rok měnila?

Poznámka: Vyjádření uživatele Kacius: Prostředí prvního dílu oproti třetímu se hodně změnilo. Vrba je jinde, Hagridova chýše taky a dokonce vypadá jinak.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 46 / Hlasovalo: 396

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): lucyyy

25.) [ostatní] Na začátku filmu se McGonagallová proměňuje z kočky na člověka rozhodně déle, než když Harry a Ron přijdou pozdě na hodinu proměňování.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -229 / Hlasovalo: 585

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): Awenor

26.) [ostatní] Ve scéně v umývárně kde se Harry a Ron utkali s trollem. Je tam záběr, kdy Hermiona vylejzá zpod umyvadla a jde směrem k Harrymu a Ronovi. Stříká tam voda, která křižuje Hěrmioně cestu. Pramínek se ovšem zastaví aby nepostříkal Hermionin kostým a jakmile Hermiona projde, zase se pustí.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 196 / Hlasovalo: 480

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): Scream

27.) [posloupnost] Když pan Dursley přibíjí prkno na schránku, aby se dovnitř nedostal dopisy, prkno je orientováno zleva doprava. Ale když se dopisy prorvou skrz, je prkno orientováno přesně obráceně.

Zobrazit obrázek k chybě

Tato funkce je přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pokud si chcete obrázek prohlédnout, musíte se přihlásit, pokud nejste ještě registrovaní, můžete se zdarma zaregistrovat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 339 / Hlasovalo: 523

Vloženo: Neznámo kdy.

28.) [posloupnost] Když jsou s Hagridem ve skřetí bance, tak Hagrid dává hlavnímu skřetovi dopis od Brunbála. Tento dopis má oslí uši a je na kraji zamazaný, ale skřet už od Hagrida přebírá dopis téměř nepoškozený.

Zobrazit obrázek k chybě

Tato funkce je přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pokud si chcete obrázek prohlédnout, musíte se přihlásit, pokud nejste ještě registrovaní, můžete se zdarma zaregistrovat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 351 / Hlasovalo: 511

Vloženo: Neznámo kdy.

29.) [posloupnost] Když na začátku padá Dudley do terária s hadem, tak na větvi had není. Ale když se změní úhel pohledu kamery, tak had je na větvi a do konce i kousek od prostoru, kde dřív bývalo sklo, takže by při Dudleyově pádu měl být vidět.

Zobrazit obrázek k chybě

Tato funkce je přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pokud si chcete obrázek prohlédnout, musíte se přihlásit, pokud nejste ještě registrovaní, můžete se zdarma zaregistrovat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 212 / Hlasovalo: 446

Vloženo: Neznámo kdy.

30.) [posloupnost] Když jedou Ron a Harry v Bradavickém expresu, tak se Ronova patka, či jak se říká tomuto učesu posune z prostřed čela na stranu.

Zobrazit obrázek k chybě

Tato funkce je přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pokud si chcete obrázek prohlédnout, musíte se přihlásit, pokud nejste ještě registrovaní, můžete se zdarma zaregistrovat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 60 / Hlasovalo: 470

Vloženo: Neznámo kdy.

31.) [viditelné vybavení/štáb] Na začátku, když Dudley řve, že chce více a více dárků, tak se na ním sklání maminka. Ve většině záběrů jí z podhlenky kouká kus drátu, který je pravděpodobně od mikrofonu. Je to vidět na více záběrech, než ty které jsem poslal jako fotky.

Zobrazit obrázek k chybě

Tato funkce je přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pokud si chcete obrázek prohlédnout, musíte se přihlásit, pokud nejste ještě registrovaní, můžete se zdarma zaregistrovat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 298 / Hlasovalo: 456

Vloženo: Neznámo kdy.

32.) [posloupnost] Na začátku filmu, když se harry probouzí ve svém kubálku, rozsvítí lampičku, tak na dveřích visí lopátka a smetáček. Ale když otevře dveře a chce jít ven (před tím, než ho tam Dudley znovu zabouchne), tak smetáček zmizel a na dveřích visí jen lopátka.

Zobrazit obrázek k chybě

Tato funkce je přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pokud si chcete obrázek prohlédnout, musíte se přihlásit, pokud nejste ještě registrovaní, můžete se zdarma zaregistrovat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 166 / Hlasovalo: 426

Vloženo: Neznámo kdy.

33.) [logické chyby] Nezdá se vám, že jak na konci Harry dostane od Hagrida album,tak je na fotce s rodičema starší, než když ho Brumbál pokládal ke dveřím tety a strýčka na začátku? Je to prokazatelné jednak na první pohled stářím a na druhý vlasama!

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 176 / Hlasovalo: 360

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): Kathuska

34.) [posloupnost] Když na začátku filmu vchází Harry do kuchyně má shnuté tričko, jakmile ale vejde má ho zase natažené.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 56 / Hlasovalo: 304

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): jennynkam

35.) [historické chyby] Na začátku když je Harry s Dursleyovýma v Zoo tak had na Harryho mrkne - ale hadi přece neumí mrkat!

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -183 / Hlasovalo: 547

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): Maddy.XD

36.) [posloupnost] Když Harry poprvé vejde do Nebelvírské místnosti, tak ten prefekt říka, že chlapecké ložnice jsou nahoru doleva, dívky tamtéž, ale doprava. A když poprvé Harry, Ron a Hermiona zpatří chloupka a poté se vrací do ložnic, tak Hermiona vchází do levých dveří. Že by si ty ložnice vyměnili?

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 206 / Hlasovalo: 404

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): veronika

37.) [logické chyby] Když se Hermiona při Famfrpálovém zápase dívala do dalekohledu, tak viděla Snejpa jak říkal proti Harrymu zaříkávadlo a za chvíli byla u něj a zapálila mu plášť. Jak by to mohla stihnout?

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: -142 / Hlasovalo: 496

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): MSoty

38.) [ostatní] Když přijde Harrymu koště, sedí ve Velké Síni. Ale když jeho Hedvika letí dovnitř, kde je začarovaný strop? Zmizel?

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 156 / Hlasovalo: 636

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): Petr

39.) [posloupnost] Když si Harry vybírá hůlku, tak mu první nějak nesedne a on ji položí podélně s knihou. všimněte si kde je rukojeť. V dalším záběru se hůlka posunula (poznáte to podle rukojeti).

Zobrazit obrázek k chybě

Tato funkce je přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pokud si chcete obrázek prohlédnout, musíte se přihlásit, pokud nejste ještě registrovaní, můžete se zdarma zaregistrovat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 124 / Hlasovalo: 544

Vloženo: Neznámo kdy.

40.) [posloupnost] Když Ron na konci filmu padá z koně, tak dopadne tak, že má jednu nohu pokrčenou a druhou přes ni. Ale o pár scén později, když harry s Hermionou běží k Ronovi, tak už má nohy jinak.

Zobrazit obrázek k chybě

Tato funkce je přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pokud si chcete obrázek prohlédnout, musíte se přihlásit, pokud nejste ještě registrovaní, můžete se zdarma zaregistrovat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 214 / Hlasovalo: 556

Vloženo: Neznámo kdy.

41.) [posloupnost] Když Hagrid ukazuje Harrymu Hedviku, nemá Harry na čele jizvu. Ale v předchozí scéně, když mu pan Olivander vypráví o jeho hůlce, má Harry jizvu přesně nad obočím.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 216 / Hlasovalo: 462

Vloženo: Neznámo kdy.

42.) [logické chyby] Na zařazovacím ceremoniálu je Susan Bones (ta s dlouhými kudrnatými vlasy) zařazena do Mrzimoru. Později, na hodině profesora Snapea, vidíme, že sedí za Harrym, když se mu Snape pokládá své "zákeřné" otázky. Ale lektvary měli Nebelvír se Zmijozelem a žákyně z Mrzimoru by tam neměla co dělat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 311 / Hlasovalo: 535

Vloženo: Neznámo kdy.

43.) [posloupnost] Když Harry, Ron a Hermiona projdou kolem Chloupka, kterého uspala harfa, a Chloupek se probudí, poslintá Ronovi rameno. Avšak když spadnou do propasti, jeho košile je úplně suchá.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 226 / Hlasovalo: 430

Vloženo: Neznámo kdy.

44.) [posloupnost] Na hodině létaní jsou Hermioniny vlasy zvlněné. Později, když třída pozoruje Nevilla po jeho pádu, můžete vidět, že je má rovné. A hned v další scéně jsou opět zvlněné.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 244 / Hlasovalo: 428

Vloženo: Neznámo kdy.

45.) [posloupnost] Ve scéně, kdy je harry u děravého kotle, a baví se s Hagridem o Voldemortovi, tak při prvním záběru za Harrym jsou u stolu za ním vidět lidé.... A v dalším záběru na Harryho je tam jenom černá zeď ... že by tak rychle utekli???

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 195 / Hlasovalo: 407

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): Nephew

46.) [posloupnost] Na začátku, v momentě kdy profesor pokládá obálku s dopisem na Harryho, nemá Harry na čele jizvu...

Zobrazit obrázek k chybě

Tato funkce je přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pokud si chcete obrázek prohlédnout, musíte se přihlásit, pokud nejste ještě registrovaní, můžete se zdarma zaregistrovat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 328 / Hlasovalo: 606

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): Cowee

47.) [chyby v animaci/efektech] Harry nemůže usnout první noc ve škole, sedí u okna se sovou. Je nasvícen měsícem z pravé strany, ale v pozadí je odlesk na hladině vody, jako kdyby svítil v protisměru.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 140 / Hlasovalo: 380

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): klára

48.) [viditelné vybavení/štáb] Když přichází dopisy Harrymu na Zobí ulici a strýc Vernon je trhá, můžete vidět nastřihlé obálky... Že by posílali nastřihnuté obálky?

Zobrazit obrázek k chybě

Tato funkce je přístupná pouze přihlášeným uživatelům. Pokud si chcete obrázek prohlédnout, musíte se přihlásit, pokud nejste ještě registrovaní, můžete se zdarma zaregistrovat.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 275 / Hlasovalo: 511

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): Jana

49.) [logické chyby] Zkuste si někdy spočítat na konci filmu v šachách koně - je jich tam pět!

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 270 / Hlasovalo: 464

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): Jiky

50.) [posloupnost] Když je hodina levitace, tak sedí nad Hermionou zrzavá holka. Ale když se Hermioně podaří její pero vzletět, tak nad ní sedí kluk.

Hlasujte pro chybu: PLUS / MINUS
Stav bodů: 245 / Hlasovalo: 439

Vloženo: Neznámo kdy.
Zaslal(a): klára

51.) [posloupnost] Na začátku slavnostní večeře na uvítání nového roku poté co je Harry zařazen do Nebelvíru si sedne na pravou stranu stolu vedle Rona. Když začínají jíst Harry sedí na druhé straně vedle Hermiony.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Súpa

(Valča, 21. 10. 2007 15:27)

Ahojík Sabiku máš uplbně skvělej blog,to bude asi tim kdo ti ho pomáhal zakládat:-))