Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chinasky pokřila Vilhemová

28. 9. 2007

Populární kapela Chinaski se do poslední chvíle snažila utajit jméno hosta, který pokřtí jejich novou desku Chinaski 07. Málokdo tušil, že by tou osobou mohla být herečka Táňa Vilhelmová, se kterou frontman kapely Michal Malátný hraje v novém snímku režiséra Martina Dolenského Chyťte doktora.

Chinaski opět do posledního místa zaplnili prostory Lucerna Music Baru, kde se konal jejich koncert se křtem nové desky. Obrovským překvapením pro fanoušky byla herečka Táňa Vilhelmová, která se stala kmotrou alba Chinaski 07. „Přeju desce, aby byla co nejvíc upatlaná od toho, jak si ji budou mezi sebou lidé předávat," uvedla Vilhelmová, která ve filmu Chyťte doktora bude hrát zároveň milenku a manželku Michala Malátného.

Jak se ve filmu herečka promění? Sledujte na video.super.cz!

Mezi dalšími účastníky křtu byli i producenti Michal Dvořák a Milan Cimfe. Za prodej 16 000 desek nového alba dostala kapela od vydavatelství Universal Music platinovou desku. Jejich singl Zadarmo se tento týden probojoval na nejvyšší možnou příčku a stal se vůbec nejhranější skladbou v českých rádiích. „Máme z toho obrovskou radost," řekl Super.cz kytarista Franta Táborský.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář