Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ali Amiri v Ordinaci v růžové zahradě

29. 9. 2007

Ali Amiri v Ordinaci! Bude operovat?

Finalista soutěže Česko hledá SuperStar Ali Amiri si zahraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Finalista soutěže Česko hledá SuperStar Ali Amiri si zahraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Ali Amiri je na rozdíl od ostatních herců, kteří se v seriálu Ordinace v růžové zahradě objevili, skutečný doktor. Finalista soutěže Česko hledá SuperStar Ali Amiri si zahraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Klikněte na fotografii pro její zvětšení

Ali si zahraje muslima Al Fayeda, který přivádí do porodnice svou českou manželku Alenu. Al Fayed žádá, aby u porodu byla lékařka, nikoli lékař, protože jeho ženu by neměl vidět jiný muž,” prozradil nám zdroj z natáčecího štábu. Ali Amiri je stejně jako jeho postava muslim.

„My jsme hodně otevření. Jedna moje sestra nosí šátek, druhá ne. Maminka šátek nenosila a teď ho nosí. Náboženství není to úplně hlavní, my věříme v to, že se člověk má chovat dobře,“ tvrdí Ali Amiri, který točil první záběry své scény v Ordinaci 17. září.

„Ještě ráno jsem byl na svém pracovišti na kožním oddělení Nemocnice na Bulovce, ale hned po vizitě jsem se už pohyboval v nemocnici v kulisách seriálové kamenické nemocnice. Byl to zvláštní, trochu směšný pocit být poránu obklopený kolegy lékaři, pacienty a opravdovými sestřičkami a za pár hodin být v jiné nemocnici, kde je všechno jen jako,“ vzpomíná na natáčení Ali, kterého můžete na obrazovce vidět 25. října.

Aby byly všechny náležitosti z hlediska islámu v pořádku, dohlížel na natáčení Vladimír Sáňka z Islámské nadace v Praze. (ss)

Finalista druhé řady Česko hledá SuperStar Ali Amiri se objeví v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Na rozdíl od ostatních Ali skutečně vystudoval medicínu a získal titul MUDr. Pustí ho s těmito zkušenostmi do náročných operací?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář